Autorisert regnskapsførerselskap                                                 +47 92 08 60 08                                                 chris@firmakompetanse.no

Våre ansatte

Mona Andreassen

Daglig leder / Autorisert regnskapsfører
-
+47 920 86 008
mona@firmakompetanse.no Bred og variert erfaring innenfor de fleste bransjer på regnskap, controller funksjoner, lønn, årsregnskap og internasjonal forretningsvirksomhet.

Hege Høgvik Solem

Regnskapsfører
-
+47 986 27 593
hege@firmakompetanse.no Bred erfaring innenfor internasjonal konsernregnskap. Jobber med import, eksport og deklarasjoner. Samt lager innenfor og utenfor EU.

Huma Saboor

Controller / Autorisert regnskapsfører
-
+47 959 93 444
huma@firmakompetanse.no Bred kompetanse innenfor flere bransjer som regnskap, lønn og årsregnskaper. Jobber som controller internt og eksternt.

Lilja Run Gunnarsdottir

Regnskapsfører
-
+47 980 27 329
lilja@firmakompetanse.no

Jobber til daglig innenfor EU, med regnskap, finans og moms, avstemninger og rapportering mot Sverige, Finland og UK.

Synnøve Rygh Theigler

Regnskapsfører
-
+47 906 64 258
synnove@firmakompetanse.no Lang og bred erfaring med føring og rapportering av regnskap og lønn.

Trond H. Øiseth

Regnskapsfører
-
+47 991 56 183
trond@firmakompetanse.no Lang og bred erfaring med løpende regnskap, avstemninger, rapportering innenfor alle bransjer.

Sidsel Christoffersen

Controller / Autorisert regnskapsfører
-
+47 982 07 448
sidsel@firmakompetanse.no Utdannet statsautorisert revisor og har jobbet i revisorbransjen i mange år. Bred og allsidig erfaring med regnskap og årsoppgjør. Bistår med support på faglige spørsmål både eksternt og internt, og har ansvar for intern kontroll i selskapet.

Chris Philip Stangeby

Regnskapsmedarbeider
-
+47 466 64 434
chris@firmakompetanse.no Erfaring med økonomi og regnskap.

Firmakompetanse AS
Send oss en melding